Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
StarTech.com
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
50FIBLCMT1
EAN/UPC-nummer :
European Article Number (EAN) en Universal Product Code (UPC) zijn beter bekend als de streepjescode op de verpakking van een product om deze uniek te identificeren binnen een logistiek proces of winkel. Eén product-datasheet kan meerdere streepjescodes hebben, afhankelijk van logistieke variaties zoals verpakking of land.
0065030802918
Categorie
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door StarTech.com: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 10 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 14508
Deze statistiek is gebaseerd op de 75002 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 10-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 73286 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 27 nov 2017 18:41:47
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: Lifetime
Lange productnaam StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel :
De korte redactionele beschrijving van StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel

1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
Meer>>>

StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel.
Your company’s backbone is its Network. Without a stable, reliable network your company can’t communicate. A lack of communication means a loss of revenue. What do you do now? Enter the StarTech.com duplex 50/125 Multimode Fiber Optic patch cable assembly. This product provides the necessary link between Fiber networking devices for high-speed, long-distance networks. Ideal for Gigabit networks, 50/125-micron cables offer nearly three times the bandwidth of 62.5/125-micron cables, so your data will be transferred at higher rates over longer distances.

-Attentuation loss meets or exceeds industry standards
-Connectors offer greater durability in resisting pulls, strains, and impacts during cable installation and maintentance
-Fiber Optic Cables are backed by StarTech.com's lifetime warranty
-Immune to electricty interference
Korte samenvatting StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel:
Deze korte samenvatting van de StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable, 1 m, Oranje
Lange samenvatting StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel :

StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable. Lengte snoer: 1 m. Kleur kabel: Oranje

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 1m Oranje Glasvezel kabel, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Kenmerken
Kleur kabel *
Oranje
Gewicht en omvang
Lengte snoer *
1 m
Overige specificaties
Aansluiting(en)
2 - Fiber Optic LC Male, 1 - MT-RJ Male
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
50FIBLCLC3 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC EUR 8,23
(excl. VAT)
EUR 9,88 (incl. VAT)
StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
50FIBLCLC2 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC EUR 7,67
(excl. VAT)
EUR 9,20 (incl. VAT)
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
50FIBLCLC1 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC EUR 7,08
(excl. VAT)
EUR 8,50 (incl. VAT)
StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
(show image)
50FIBLCSC2 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC EUR 7,10
(excl. VAT)
EUR 8,52 (incl. VAT)
StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
50FIBLCLC10 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC EUR 11,78
(excl. VAT)
EUR 14,13 (incl. VAT)
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
(show image)
50FIBLCSC3 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC EUR 0,08
(excl. VAT)
EUR 0,08 (incl. VAT)
StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
50FIBLCLC5 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC EUR 9,93
(excl. VAT)
EUR 11,91 (incl. VAT)
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
(show image)
50FIBLCSC1 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC EUR 6,65
(excl. VAT)
EUR 7,98 (incl. VAT)
StarTech.com 50FIBLCSC5 5m LC SC Oranje Glasvezel kabel StarTech.com 50FIBLCSC5 5m LC SC Oranje Glasvezel kabel
(show image)
50FIBLCSC5 Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 5 m EUR 10,47
(excl. VAT)
EUR 22,60 (incl. VAT)
StarTech.com 50FIBLCSC10 10m LC SC Oranje Glasvezel kabel StarTech.com 50FIBLCSC10 10m LC SC Oranje Glasvezel kabel
(show image)
50FIBLCSC10 Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 10 m EUR 13,48
(excl. VAT)
EUR 28,08 (incl. VAT)
StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 3m Oranje Glasvezel kabel StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 3m Oranje Glasvezel kabel
(show image)
50FIBLCMT3 3m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - MTRJ EUR 10,12
(excl. VAT)
EUR 21,91 (incl. VAT)
StarTech.com 50FIBLCMT5 5m LC MT-RJ Oranje Glasvezel kabel StarTech.com 50FIBLCMT5 5m LC MT-RJ Oranje Glasvezel kabel
(show image)
50FIBLCMT5 50FIBLCMT5  — 
StarTech.com 10m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 10m Oranje Glasvezel kabel StarTech.com 10m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 10m Oranje Glasvezel kabel
(show image)
50FIBLCMT10 10m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable  — 
StarTech.com 2m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 2m Oranje Glasvezel kabel StarTech.com 2m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable 2m Oranje Glasvezel kabel
(show image)
50FIBLCMT2 2m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable  — 
Land Distributor
Italia 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)