Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Linksys
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
100BaseFX SC Fiber Module
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
EF31SC-UK
Categorie
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Linksys: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 23 sep 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 5333
Deze statistiek is gebaseerd op de 75034 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 23-09-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 73322 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 05:38:55
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent :
De korte redactionele beschrijving van Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent

100BaseFX SC Fiber Module
Meer>>>

Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent.
Expand the benefits you enjoy with your EF3116 or EF3124 Switch as you expand your network. The Linksys EtherFast® 100BaseFX SC Fiber Module complements your network while increasing the value in your investment by adding functionality to your Switch.

The EtherFast 100BaseFX SC Fiber Module connects multiple switches separated by distances of up to 2000 meters or 6560 feet. Networking at such distances is achieved with the use of fiber optic cables, which allows speeds at that distance of up to 200 mbps.

And it’s so easy to set up! Simply insert the Fiber Module into an available expansion slot on your EtherFast 3116 or 3124 Switch, tighten the thumbscrews, connect with the appropriate fiber optic cable and you’re up and running.

Features:
Connect multiple switches at high speed as your network grows
Extend your network over a mile using reliable multimode-fiber optic cable
Easy to set up – No software setup required
Make the most of your investment in your EtherFast 3116 or 3124 Switch
Korte samenvatting Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent:
Deze korte samenvatting van de Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Linksys 100BaseFX SC Fiber Module, 0,1 Gbit/s, Fast Ethernet, 100Base-FX, 0 - 50 °C, -40 - 70 °C, 20 - 95 procent
Lange samenvatting Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent :

Linksys 100BaseFX SC Fiber Module. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Fast Ethernet, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Afmetingen (BxDxH): 49,6 x 86,3 x 25,4 mm, Gewicht: 40 g

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Linksys 100BaseFX SC Fiber Module Intern 0.1Gbit/s switchcomponent, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Kenmerken
Intern
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Yes
Netwerk
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
0,1 Gbit/s
Datalink-protocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
Fast Ethernet
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
100Base-FX
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE 802.3u
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 50 °C
Eisen aan de omgeving
Temperatuur bij opslag
-40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
20 - 95 procent
Gewicht en omvang
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
49,6 x 86,3 x 25,4 mm
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
40 g
Technische details
Technische details
Half-, Full-duplex
X