Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter

X
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Enterasys
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
10GBASE-SR-XFP Module
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
10GBASE-SR-XFP
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Enterasys: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 20 sep 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 6526
Deze statistiek is gebaseerd op de 75031 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 20-09-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 73314 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 24 aug 2017 01:17:07
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter

10GBASE-SR-XFP Module
Meer>>>
Korte samenvatting Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module, Bedraad, 33 m, 850 nm, SFP, Plug-in, SR
Lange samenvatting Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter :

Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 33 m, Golflengte: 850 nm. Interface: SFP, Vormfactor: Plug-in, Aansluiting(en): SR

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Enterasys 10GBASE-SR-XFP Module 850nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Geen informatie beschikbaar over Specs Login or signup for Full Icecat
to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.