Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Cisco WS-X6748-SFP= network switch module

X
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Cisco
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
WS-X6748-SFP=
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
WS-X6748-SFP=
Categorie
A network switch is a computer networking device that is used to connect many devices together on a computer network. A network switch module is a self-contained hardware or software component that interfaces between a network switch and other devices.
netwerkswitch modules
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Cisco: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 15 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 77981
Deze statistiek is gebaseerd op de 75034 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 15-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 73322 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 15 dec 2017 12:58:30
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Folder (0,7MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Lange productnaam Cisco WS-X6748-SFP= network switch module :
De korte redactionele beschrijving van Cisco WS-X6748-SFP= network switch module

48-port High Performance Mixed Media Gigabit Ethernet interface module, Requires SFP; CEF720, Spare
Meer>>>
Korte samenvatting Cisco WS-X6748-SFP= network switch module:
Deze korte samenvatting van de Cisco WS-X6748-SFP= network switch module-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Cisco WS-X6748-SFP=, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE..., LC,SFP, Multimode, 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX, 100 km, 1550 nm
Lange samenvatting Cisco WS-X6748-SFP= network switch module :

Cisco WS-X6748-SFP=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE.... Vezel-optische connector: LC,SFP, Fiber type: Multimode, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s. Hot-plug ondersteuning: SFP, Buffer-grootte per poort: 1,17 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503E, 6504E, 6506, 6506E, 6509, 6509E, 6509-NEB-A, Catalyst 6513. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB, CISCO-VTP-MIB,...

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Cisco WS-X6748-SFP= network switch module, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Geen informatie beschikbaar over Specs Login or signup for Full Icecat
to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
Cisco

Cisco WS-X6724-SFP= network switch module
(show image)
WS-X6724-SFP= WS-X6724-SFP=  — 
Cisco

Cisco WS-X6724-SFP network switch module
(show image)
WS-X6724-SFP WS-X6724-SFP  — 
Land Distributor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Switzerland 2 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)