Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
APC
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Fiber Optic Patch Cables 5meter
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
12000-5M
Categorie
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door APC: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 7565
Deze statistiek is gebaseerd op de 74624 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 72898 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 26 okt 2017 14:40:06
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel :
De korte redactionele beschrijving van APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel

Fiber 62.5/125 Duplex Multimode PVC Zipcord 5 Meter
Meer>>>

APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel.
Kwalitatief hoogwaardige optische patch-kabels voor de meeste toepassingen.
Korte samenvatting APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel:
Deze korte samenvatting van de APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
APC Fiber Optic Patch Cables 5meter, 5 m, FC, ST
Lange samenvatting APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel :

APC Fiber Optic Patch Cables 5meter. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: ST

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST Glasvezel kabel, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Kenmerken
Aansluiting 1 *
This is the first connector in the device.
FC
Aansluiting 2 *
This is the second connector in the device.
ST
Gewicht en omvang
Lengte snoer *
How long the cable is.
5 m
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
90 g
Breedte verpakking
The distance from one side of the packaging to the other.
140 mm
Hoogte verpakking
The distance from the top to the bottom of the packaging.
140 mm
Overige specificaties
Lengte van de verpakking
2,5 cm
Land Distributor
Australia 1 distributor(s)
X