Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
ZyXEL
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
91-010-143001B
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door ZyXEL: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 27 jan 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 18880
Deze statistiek is gebaseerd op de 72699 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 27-01-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 71014 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 08:42:55
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter

MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter
Meer>>>

ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter.
Extending the Network Span
The MC100FX-SC30-A is equiped with one 100FX fiber port and one 10/100TX copper port for speed and media conversion. Featuring an SC type connector, the 100FX fiber port can extend network span for up to 30km.
The built-in SC type connector and single-mode fiber transceiver module are capable of extending network span for up to 30km.

Transparent to 802.1Q VLAN Packets
The MC100FX-SC30-A media converter can identify and retain 802.1Q VLAN packets to ensure that Virtual LANs (VLANs) operation across the media converter.

Easy Installation
With auto negotiation, the 10/100TX copper port can synchronize transmission speed and mode with peer devices. In addition, auto-crossover on 10/100TX copper port eliminates circuit mismatch problem by auto-sensing the MDI/MDIX function; both features make installation easier to complete. Meanwhile, multiple configurations can be done via DIP switches to give users more management capability for better control over the devices.

Easy Troubleshooting
With the Link Fault Signaling (LFS) mechanism, one failed link detected on the 10/100 copper port will force to stop a link on the fiber port, and vice versa.

The copper downlink port will stop transmitting and turned off as soon as the remote link is failed, and the Spanning Tree Protocol (STP) of the connected switch will start functioning as a result to activate the backup link that secure the network operation.

Transparent link status is delivered by LFS mechanism to make network recovery and troubleshooting easier and faster.
Korte samenvatting ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter, Bedraad, 30000 m, 1310 nm, 2,4 W, 0 - 45 °C, -20 - 80 °C
Lange samenvatting ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter :

ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 30000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 2,4 W. Veiligheid: CE LVD, Certificering: FCC Part15 (Class A), CE EMC (Class A). Gewicht: 160 g

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van ZyXEL MC100FX-SC30-A 10/100 to 100BaseFX (30Km) Fiber Media Converter 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik *
30000 m
Golflengte *
1310 nm
Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
2,4 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag
-20 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Certificaten
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
CE LVD
Certificering
FCC Part15 (Class A), CE EMC (Class A)
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
160 g
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
73,8 x 23,4 x 109,2 mm
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
12V DC/ 0.8A
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
1 x 10/100BASE-T 1 x 100BASE-FX (SC)
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X