Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
ZyXEL
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
MC1000-SFP Media Converter
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
91-010-072001
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door ZyXEL: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 01 nov 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 5207
Deze statistiek is gebaseerd op de 70072 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 01-11-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68376 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 12:00:18
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter

MC1000-SFP Media Converter
Meer>>>

ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter.
The most cost-effective, flexible solution for mixed copper/fiber environments
The MC1000-SFP is an Ethernet media converter that converts media transmission between UTP Copper cablings and fiber SFP (Small Form-Factor Pluggable) Transceivers. The MC1000-SFP copper-to-fiber module is available in 10/100Mbps Fast Ethernet and 1000 Mbps Gigabit Ethernet types, allowing seamless integration between Fast/Gigabit Ethernet networks using unshielded twisted pair (UTP) copper cabling, and Gigabit fiber networks.

Long-haul Gigabit Ethernet
Depending on the distance between two sites, users can select and insert proper SFP Transceivers into the slots for different network environments: multi-mode SFP for short distance (up to 550m) or single-mode SFP for long distance (from 10km to 40km or 70km maximum). Regardless of the scale of deployment, the MC1000-SFP is the most cost-effective, flexible solution for mixed copper/fiber environments like LANs, campus networks or even Metropolitan Area Networks.

Easy Installation
The Auto-negotiating Ethernet function empowers the Gigabit RJ-45 port on MC1000-SFP to negotiate transmission speed and mode with peer devices automatically; and the Auto-crossover Ethernet port can prevent circuit mismatch problems by auto-sensing MDI/MDIX configuration. With these intelligent functions, MC1000-SFP can be paired with a switch, a NIC (Network Interface Card) or a Gigabit Ethernet device via a UTP/STP cable easily.

Easy Troubleshooting
With the Link Loss Forwarding mechanism activated, any detected broken link on the RJ-45 Ethernet port will force the fiber port to take over, and the fiber uplink port will stop transmitting then "turned off" as soon as the remote link is down. Transparent link status will be delivered by the Link Loss Forwarding mechanism to facilitate the troubleshooting process.
Korte samenvatting ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
ZyXEL MC1000-SFP Media Converter, 1000 Mbit/s, 0 - 45 °C, -10 - 70 °C, 10 - 90 procent, UL, cUL, 119 x 85 x 26 mm
Lange samenvatting ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter :

ZyXEL MC1000-SFP Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Certificering: UL, cUL. Afmetingen (BxDxH): 119 x 85 x 26 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE802.3x, Stroomvoorziening: DC 9V / 0.7A

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van ZyXEL MC1000-SFP Media Converter 1000Mbit/s netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 45°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-10 - 70°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Certificaten
Certificering
UL, cUL
Overige specificaties
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
DC 9V / 0.7A
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE802.3x
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
119 x 85 x 26 mm
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
1 x RJ-45
X