Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
ZyXEL
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
91-010-068001B show
Show alternative article codes used in the online market place
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door ZyXEL: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 20 sep 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 11912
Deze statistiek is gebaseerd op de 69975 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 20-09-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68306 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:52:36
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver
Meer>>>

ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
Gigabit Speed and Flexibility
ZyXEL's Small Form-factor Pluggable (SFP) transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.

Small Size and High Port Density
ZyXEL's SFP transceiver's compact design provides high port density. For example, ZyXEL GS-3012F switch can connect up to 12 fiber links – all at an affordable price.

Industry Standards-based Compliance
ZyXEL's SFP transceiver family is compliant with IEEE 802.3z and SFP MSA allowing easy interoperability with all standard compliance devices from different vendors.
Korte samenvatting ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent, Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV
Lange samenvatting ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter :

ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Golflengte: 1310 nm. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Voldoet aan industriestandaarden: 802.3z, SFP MSA, Aansluiting(en): LC

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van ZyXEL SFP-LHX1310-40 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Prestatie
Golflengte *
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
1310 nm
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 70°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-40 - 85°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Certificaten
Certificering
Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 & 1040.11
CSA
TUV
Overige specificaties
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
3.15 - 3.45 V
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
802.3z, SFP MSA
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
56 x 13,4 x 12,46 mm
Aansluiting(en)
LC
X