X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
ZyXEL
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
1000Base-LHX SFP Transceiver
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
160402.1000LHX
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door ZyXEL: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 16 jun 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 06 feb 2017 11:57:22
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 12456
Deze statistiek is gebaseerd op de 66585 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 16-06-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 64854 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
De korte redactionele beschrijving van ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
1000Base-LHX SFP Transceiver

Marketingtekst ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
Gigabit Speed and Flexibility
ZyXEL’s Small Form-factor Pluggable (SFP) transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.

Small Size and High Port Density
ZyXEL’s SFP transceiver’s compact design provides high port density.

Industry Standards-based Compliance
ZyXEL’s SFP transceiver family is compliant with IEEE 802.3z and SFP MSA allowing easy interoperability with all standard compliance devices from different vendors.

Features:
- Gigabit Speed and Flexibility.
- Hot Pluggable.
- Compact Size and High Port Density.
- Industry Standards-based Compliance.
- 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement) Compliance.
- Single +3.3V Power Supply.
- Low Power Dissipation.
Korte samenvatting ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver, 1000Base-LHX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent, Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11, 56 x 13,4 x 12,46 mm
Lange samenvatting ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
ZyXEL 1000Base-LHX SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)*
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
1000Base-LHX
Prestatie
Maximaal bereik*
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
40000 m
Golflengte*
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
1310 nm
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 70°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-40 - 85°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Certificaten
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11
Overige specificaties
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
+3.3V
Aansluiting(en)
LC
Vormfactor
Eigenschappen van de buitenkant van het product.
Plug-in
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
56 x 13,4 x 12,46 mm
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
SFP
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE 802.3z
Fiber type
SMF (9/10um)
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
ZyXEL 1000Base-ZX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1550nm netwerk media converter
ZyXEL 1000Base-ZX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1550nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
160402.1000ZX
 — 
ZyXEL 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
ZyXEL 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
160402.1000SX
 — 
ZyXEL 1000Base-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL 1000Base-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
160402.1000LX
 —