X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
StarTech.com
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
3m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - MTRJ
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
50FIBLCMT3
EAN/UPC-nummer :
European Article Number (EAN) en Universal Product Code (UPC) zijn beter bekend als de streepjescode op de verpakking van een product om deze uniek te identificeren binnen een logistiek proces of winkel. Eén product-datasheet kan meerdere streepjescodes hebben, afhankelijk van logistieke variaties zoals verpakking of land.
0065030802932
Categorie :
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door StarTech.com: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 10 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 06 feb 2017 12:24:58
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 12628
Deze statistiek is gebaseerd op de 66830 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 10-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 65095 gratis Open Icecat-gebruikers.
Garantie: Lifetime Warranty
Lange productnaam StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable:
De korte redactionele beschrijving van StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - MTRJ

Marketingtekst StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable.
Provide a high-performance link between fiber network devices

Your company’s backbone is its Network. Without a stable, reliable network your company can’t communicate. A lack of communication means a loss of revenue. What do you do now? Enter the StarTech.com duplex 50/125 Multimode Fiber Optic patch cable assembly. This product provides the necessary link between Fiber networking devices for high-speed, long-distance networks. Ideal for Gigabit networks, 50/125-micron cables offer nearly three times the bandwidth of 62.5/125-micron cables, so your data will be transferred at higher rates over longer distances.

Each cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability. The same lifetime warranty that applies to all StarTech.com cables protects our customers from any problems they might encounter with our cables.

The StarTech.com Advantage

- Fiber Optic cables are an ultimate solution for high-speed data transmission
- Fiber Optic cables provide a higher quality signal over a greater distance
- Does not carry electricity thereby avoiding the explosive consequences of a broken copper line
- Can maximize wiring conduit usage while minimizing installation problems
Korte samenvatting StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable:
Deze korte samenvatting van de StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable , Oranje, 2 - Fiber Optic LC Male, 1 - MT-RJ Male
Lange samenvatting StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
StarTech.com 3m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable . Kleur van het product: Oranje. Aansluiting(en): 2 - Fiber Optic LC Male, 1 - MT-RJ Male
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Kenmerken
Kleur van het product*
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Oranje
Gewicht en omvang
Lengte snoer*
How long the cable is.
3 m
Breedte verpakking
The distance from one side of the packaging to the other.
10 mm
Gewicht en omvang
Diepte verpakking
The distance from the front to the back of the packaging.
200 mm
Hoogte verpakking
The distance from the top to the bottom of the packaging.
200 mm
Overige specificaties
Aansluiting(en)
2 - Fiber Optic LC Male, 1 - MT-RJ Male
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCLC1
EUR 8,44
(excl. VAT)
EUR 10,30(incl. VAT)
StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCLC5
EUR 11,74
(excl. VAT)
EUR 14,09(incl. VAT)
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCLC3
EUR 9,75
(excl. VAT)
EUR 11,71(incl. VAT)
StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCLC2
EUR 9,10
(excl. VAT)
EUR 11,10(incl. VAT)
StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCLC10
EUR 13,85
(excl. VAT)
EUR 16,61(incl. VAT)
StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCSC2
EUR 8,40
(excl. VAT)
EUR 10,08(incl. VAT)
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCSC3
EUR 9,10
(excl. VAT)
EUR 11,10(incl. VAT)
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCSC1
EUR 7,87
(excl. VAT)
EUR 9,60(incl. VAT)
StarTech.com 50FIBLCSC5 5m LC SC Oranje Glasvezel kabel
StarTech.com 50FIBLCSC5 5m LC SC Oranje Glasvezel kabel
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCSC5
EUR 11,80
(excl. VAT)
EUR 14,40(incl. VAT)
StarTech.com 50FIBLCSC10 10m LC SC Oranje Glasvezel kabel
StarTech.com 50FIBLCSC10 10m LC SC Oranje Glasvezel kabel
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCSC10
EUR 14,92
(excl. VAT)
EUR 17,90(incl. VAT)
StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCMT1
EUR 11,55
(excl. VAT)
EUR 13,86(incl. VAT)
StarTech.com 50FIBLCMT5 5m LC MT-RJ Oranje Glasvezel kabel
StarTech.com 50FIBLCMT5 5m LC MT-RJ Oranje Glasvezel kabel
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCMT5
 — 
StarTech.com 2m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
StarTech.com 2m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCMT2
 — 
StarTech.com 10m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
StarTech.com 10m 50/125 Multimode LC-MT-RJ Fiber Cable
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
50FIBLCMT10
 —