Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB

X
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
ROLINE
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Fibre-Adapter ST Duplex PB
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
21.17.0035
EAN/UPC-nummer :
European Article Number (EAN) en Universal Product Code (UPC) zijn beter bekend als de streepjescode op de verpakking van een product om deze uniek te identificeren binnen een logistiek proces of winkel. Eén product-datasheet kan meerdere streepjescodes hebben, afhankelijk van logistieke variaties zoals verpakking of land.
7611990147274
Categorie
Connects two fiber optic connectors in the fiber optic lines.
glasvezeladapters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt door ROLINE
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door ROLINE: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 03 nov 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 9728
Deze statistiek is gebaseerd op de 72055 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 03-11-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70386 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 07:13:29
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB :
De korte redactionele beschrijving van ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB

Fibre-Adapter ST Duplex PB
Meer>>>
Korte samenvatting ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB:
Deze korte samenvatting van de ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB
Lange samenvatting ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB :

ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
ROLINE

ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex Z
(show image)
21.17.0031 Fibre-Adapter ST Duplex Z EUR 8,36
(excl. VAT)
EUR 10,12 (incl. VAT)
ROLINE

ROLINE Fibre-Adapter ST Simplex Z
(show image)
21.17.0021 Fibre-Adapter ST Simplex Z  — 
ROLINE

ROLINE Fibre-Adapter ST Single-Mode schroefdraad Z
(show image)
21.17.0011 Fibre-Adapter ST Single-Mode schroefdraad Z EUR 8,51
(excl. VAT)
EUR 10,21 (incl. VAT)
Land Distributor
Deutschland 2 distributor(s)