Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Netgear GSM7312

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Netgear
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
GSM7312
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
GSM7312EU
Categorie
Een switch is een apparaat waarmee u een aantal computers met een netwerkkaart op elkaar aan kunt sluiten en zo een lokaal netwerk (Local Area Network) vormen. Zo kunt u bijvoorbeeld printers en schijfruimte delen met uw hele huis of kantoor.
netwerk-switches
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Netgear: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 28 sep 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 47079
Deze statistiek is gebaseerd op de 69298 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 28-09-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 67545 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 06 feb 2017 11:23:27
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: 5 Jaar garantie
Lange productnaam Netgear GSM7312 :
De korte redactionele beschrijving van Netgear GSM7312

GSM7312 Layer 3 Managed Gigabit Switch 12 x 10/100/1000 Mbps Autosensing poorten en 12 sloten voor optionele 48.26 cm (19 ") Rack-mount kit
Meer>>>

Netgear GSM7312

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Netgear GSM7312.
12 x 10/100/1000 Mbps Autosensing poorten en 12 sloten voor optionele SFP-module (AGM731F)
Gemengde Layer-2 en Layer-3 functionaliteit
Bandbreedte 20 Gbps non-blocking
16.000 MAC adressen
Store-and-Forward
Metalen behuizing
19" Rack-mount kit
Interne voeding
Korte samenvatting Netgear GSM7312:
Deze korte samenvatting van de Netgear GSM7312-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Netgear GSM7312, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1x,IEEE 802.3x, 16000 entries, 1 Gbit/s, Link, CE mark, commercial, CSA certified (CSA 22.2 #950), TUV licensed (EN 60 950), UL listed (UL 1950)/CU
Lange samenvatting Netgear GSM7312 :

Netgear GSM7312. Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1x,IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 16000 entries, Max. overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s. LED-indicatoren: Link, Veiligheid: CE mark, commercial, CSA certified (CSA 22.2 #950), TUV licensed (EN 60 950), UL listed (UL 1950)/CU. Intern geheugen: 128 MB, Flash memory: 16 MB, Mean time between failures (MTBF): 166600 uur

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Netgear GSM7312, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten *
The number of basic switching RJ-45 Ethernet ports (sockets).
24
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Netwerk
Netwerkstandaard *
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
IEEE 802.1x, IEEE 802.3x
Full duplex
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Yes
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel *
The MAC address is the 'Media Access Control Address'. It is a unique address given to a network interface controller (NIC) in a device. A MAC address table shows the addresses in a table format.
16000 entries
Max. overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Design
LED-indicatoren
Link
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
CE mark, commercial, CSA certified (CSA 22.2 #950), TUV licensed (EN 60 950), UL listed (UL 1950)/CUL IEC950/EN60950
Prestatie
Intern geheugen
De hoeveelheid werkgeheugen (RAM) die geïnstalleerd is in het systeem. Werkgeheugen is veel sneller dan gewoon permanent geheugen, zoals bijvoorbeeld een harde schijf en wordt door het apparaat gebruikt voor het tijdelijk opslaan van gegevens.
128 MB
Flash memory
16 MB
Mean time between failures (MTBF)
Dit is een gemiddelde, dat wil zeggen dat sommige apparaten korter en andere langer dan deze tijd mee zullen gaan.
166600 uur
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 40°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-20 - 70°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
3,97 kg
Overige specificaties
Latentie
Rate at which data is transferred; expressed in micron second
20 µs
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
440 x 258 x 43 mm
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
Power Adapter
Beschikbare modules
NETGEAR AGM731F SFP GBIC SX module for 1000BASE-SX connections with LC connectors for 50um or 62.5um multi-mode fiber cable
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
12 RJ-45 connectors for 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T (Auto Uplink on all ports)
12 small form-factor pluggable (SFP) modules for fiber Gigabit Ethernet interfaces
RS-232 Console Port
Elektromagnetische emissie
CE mark, commercial, FCC Part 15 Class A, VCCI Class A, EN 55022 (CISPR 22), Class A, C-Tick
Land Distributor
Nederland 1 distributor(s)