Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Netgear
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AXM751
Categorie
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Netgear: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 03 jun 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 52474
Deze statistiek is gebaseerd op de 70072 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 03-06-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68376 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 06 mei 2017 01:16:43
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: 5 year
Lange productnaam Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent :
De korte redactionele beschrijving van Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent

ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module
Meer>>>

Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent.
- Adds10 Gigabit Ethernet fiber connectivity to the GSM7328S and GSM7352S via the AX741 Adapter module.
- Drive 10 Gigabit Ethernet connectivity to 300m distances.
- LC connector.
- Hot Swappable.
- Interoperable with standard 10GBASE-SR "Short Reach" XFP optics.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Korte samenvatting Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent:
Deze korte samenvatting van de Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module, 10 Gbit/s
Lange samenvatting Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent :

Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Netgear ProSafe™ 10GBASE-SR XFP Optics Module 10Gbit/s switchcomponent, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
10 Gbit/s
Technische details
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
10GBASE-SR XFP
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)