X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Netgear
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AGM731F
EAN/UPC-nummer :
European Article Number (EAN) en Universal Product Code (UPC) zijn beter bekend als de streepjescode op de verpakking van een product om deze uniek te identificeren binnen een logistiek proces of winkel. Eén product-datasheet kan meerdere streepjescodes hebben, afhankelijk van logistieke variaties zoals verpakking of land.
0606449029734
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Netgear: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 15 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 06 feb 2017 11:21:45
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 149961
Deze statistiek is gebaseerd op de 68081 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 15-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 66337 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter:
De korte redactionele beschrijving van Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Marketingtekst Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter.
Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Korte samenvatting Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet
Lange samenvatting Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
1000BASE-SX
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Golflengte *
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
65 nm
Overige specificaties
Datalink-protocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
Gigabit Ethernet
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AFM735-10000S
EUR 205,57
(excl. VAT)
EUR 246,68(incl. VAT)