X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
IBM
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
5M Fiber Optic Cable LC-LC
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
39M5697
Categorie :
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door IBM: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 jun 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 05 dec 2016 10:58:12
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 96560
Deze statistiek is gebaseerd op de 65021 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-06-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63324 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC:
De korte redactionele beschrijving van IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC
5M Fiber Optic Cable LC-LC

Marketingtekst IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC.
The EXP810 Storage Expansion Unit utilizes the small form factor duplex LC-type connector. This connector is required on the end of all fiber optic cables that plug into the EXP810 drive ports.
Korte samenvatting IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC:
Deze korte samenvatting van de IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, Multimode
Lange samenvatting IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Kenmerken
Aansluiting 1*
This is the first connector in the device.
LC
Aansluiting 2*
This is the second connector in the device.
LC
Soort stekkers*
Connector and sockets can be 'male' or 'female', or gender purpose of product.
Mannelijk/ Mannelijk
Kern diameter*
The diameter of the core, which is the material at the centre e.g. the metal in an electrical wire.
50 µm
Kenmerken
Bekleding diameter *
The diameter of the cladding, which is the material around the centre (core) e.g. the plastic coating in an electrical wire.
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Gewicht en omvang
Lengte snoer *
How long the cable is.
5 m