Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
IBM
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
23R1704
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door IBM: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 26 nov 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 21414
Deze statistiek is gebaseerd op de 71821 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 26-11-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70151 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 07:53:53
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter

4 Gbps 4 km longwave SFP Transceiver 4 Pack
Meer>>>

IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter.
4 pack of four long wave SFP transceivers is designed to allow a distance of up to of 4 km with 9-micron, single-mode fiber cable.
Korte samenvatting IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver , 4240 Mbit/s, Fibre Channel, mini-GBIC (SFP)
Lange samenvatting IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter :

IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver . Overdrachtssnelheid (max): 4240 Mbit/s. Datalink-protocollen: Fibre Channel, Aansluiting(en): mini-GBIC (SFP)

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van IBM 4 Gbps 4 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
4240 Mbit/s
Overige specificaties
Datalink-protocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
Fibre Channel
Aansluiting(en)
mini-GBIC (SFP)
Land Distributor
Deutschland 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
X