Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
IBM
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
22R0487
Categorie
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door IBM: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 08 apr 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 14982
Deze statistiek is gebaseerd op de 72740 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 08-04-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 71036 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 02 apr 2017 18:30:57
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel :
De korte redactionele beschrijving van IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel

9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable
Meer>>>

IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel.
Single-mode, 9 micron, 31m Fiber Optical Cable with SC/LC connectors provide connectivity for longwave SFP transceiver applications.

Features and Benefits:

- Provides connectivity between servers and storage and SAN switches
- Simplifies deployment, especially when customer Fibre optical cable services are not available or are an expensive alternative.
Korte samenvatting IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel:
Deze korte samenvatting van de IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable, 31 m, 1 x LC single mode (F), 1 x SC single mode (M)
Lange samenvatting IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel :

IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable. Lengte snoer: 31 m. Aansluiting(en): 1 x LC single mode (F), 1 x SC single mode (M)

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van IBM 9 Micron 31 Meter SC/LC Fibre Cable 31m Glasvezel kabel, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Gewicht en omvang
Lengte snoer *
31 m
Overige specificaties
Aansluiting(en)
1 x LC single mode (F), 1 x SC single mode (M)
Kern-/omhulsel-diameter
9
X