X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
IBM
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
25m LC-LC Fibre Channel Cable
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
19K1249
Categorie :
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door IBM: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 01 dec 2004
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 02 dec 2016 10:51:25
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 28291
Deze statistiek is gebaseerd op de 64747 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 01-12-04 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63045 gratis Open Icecat-gebruikers.
Garantie: Three years, Customer Carry-in Exchange.
Lange productnaam IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable:
De korte redactionele beschrijving van IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable
25m LC-LC Fibre Channel Cable

Marketingtekst IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable.
This cable option provides connection flexibility for attaching new high-speed 2Gbps, highly scalable Fibre Array Storage Technology products to each other and to existing FAStT products.
Helps provide greater performance, functionality and interoperability to handle a wide range of storage area network applications for mission-critical enterprise networks.
Korte samenvatting IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable:
Deze korte samenvatting van de IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable, LC (M)
Lange samenvatting IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
IBM 25m LC-LC Fibre Channel Cable. Lengte snoer: 25 m. Aansluiting(en): LC (M)
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Gewicht en omvang
Lengte snoer*
How long the cable is.
25 m
Overige specificaties
Aansluiting(en)
LC (M)
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
Microconnect

(toon je logo)
We only include the brand logos of Open Icecat participants (sponsors) with whom we entered into a formal agreement to make their product content available for all their channel partners on their websites. Open Icecat is the most powerful network as it is used by 64747 channel partners already
Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 50/125 MM
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
FIB442001
EUR 10,27
(excl. VAT)
EUR 12,33(incl. VAT)