Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM

Deze datasheet moet beschreven, aangepast, ingevuld of ingedeeld worden. Maak de productdatasheet nu compleet voor € 4,95. De algemene voorwaarden van Icecat zijn van toepassing.

Geef deze datasheet nu aandacht en laat deze door een Icecat-editor compleet maken (€ 4,95)! Dan koopt u de volledige productbeschrijving (niet het fysieke product), in de taal/talen die u nodig hebt.
Vergelijk dit
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
HP
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
A3583A
Categorie
A point of interaction between computer hardware or software and peripheral devices such as computer monitor or a keyboard
interfacecomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt door HP
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door HP: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 24 okt 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 7192
Deze statistiek is gebaseerd op de 70072 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 24-10-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68376 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 17 dec 2010 15:10:07
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: Warranty statement: 1 year, pick-up and return, parts and labour
Lange productnaam HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM :
De korte redactionele beschrijving van HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM

A small, lightweight notebook with unparalleled design and a high-definition display that opens for classic notebook use, twists for presentations and folds flat for use like a slate
Meer>>>
Korte samenvatting HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM:
Deze korte samenvatting van de HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM
Lange samenvatting HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM :

HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van HP Fiber Optic Cable, 2m SC Duplex 50/125 MM, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Technische details
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
1,92 kg
Intern geheugen
De hoeveelheid werkgeheugen (RAM) die geïnstalleerd is in het systeem. Werkgeheugen is veel sneller dan gewoon permanent geheugen, zoals bijvoorbeeld een harde schijf en wordt door het apparaat gebruikt voor het tijdelijk opslaan van gegevens.
2048 MB
Technische details
Afmetingen verpakking (BxDxH)
Afmetingen van het verpakte produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
485 x 112 x 360 mm
Maximum intern geheugen
The maximum internal memory which is available in the product.
2 GB
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
224 x 306 x 31,3 mm