Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Equip
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
254417
Categorie
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Equip: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 6475
Deze statistiek is gebaseerd op de 70072 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68376 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 12:14:02
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel :
De korte redactionele beschrijving van Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel

Glasvezel patchkabel LC/LC 50/125µ 15,0 mtr
Meer>>>

Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel.
Kenmerken:
- Kabelspecifikatie: I-VH 2 x 1 G.
- Multimode.
- Stekker: Ceramic-ferrule.
- Mantel : halogeenvrij en low smoke.
- Apart verpakt in equip zak.
- 10 St. in hardcoverbox.
Korte samenvatting Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel:
Deze korte samenvatting van de Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m, Oranje, 15 m
Lange samenvatting Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel :

Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Equip LWL Patch Cord LC/LC 50/125µ 15,0m 15m Oranje Glasvezel kabel, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Kenmerken
Kleur van het product *
The colour e.g. red, blue, green, black, white.
Oranje
Gewicht en omvang
Lengte snoer *
How long the cable is.
15 m