X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DMC-700SC/E
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DMC-700SC/E
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 31 okt 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 05 dec 2016 13:05:26
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 53137
Deze statistiek is gebaseerd op de 65021 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 31-10-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63324 gratis Open Icecat-gebruikers.
Garantie: 2 jaar.
Lange productnaam D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter:
De korte redactionele beschrijving van D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter
Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.)

Marketingtekst D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter.
DMC-700SC mediaconverter Deze converter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (type SC-connector) worden meegeleverd.
Korte samenvatting D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DMC-700SC/E, Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX, Bedraad, Status, Gigabit Ethernet
Lange samenvatting D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
D-Link DMC-700SC/E. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)*
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Design
LED-indicatoren
Status
Overige specificaties
Datalink-protocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
Gigabit Ethernet
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
1 x RJ-45
1 x SC