Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DMC-560SC Media Converters
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DMC-560SC/E show
Show alternative article codes used in the online market place
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 14 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 25693
Deze statistiek is gebaseerd op de 70105 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 14-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68453 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:27:29
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter

MEDIA CONVERTER 10 100MBPS TP-100MBPS FIBER SM SC 60 KM
Meer>>>

D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter.
Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 15 - 60 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (SC-connector) worden meegeleverd.
DMC-560SC: Ondersteunt een maximale afstand van 60 km voor glasvezelkabel.



Productkenmerken:

1-kanaal mediaconversie tussen 10BASE-T/ 100BASE-TX en 100BASE-FX
Glasvezel SC-connector
Automatische afstemming van snelheden en duplex modi op twisted pair poorten
Auto MDI-II en MDI-X
Eén schuifschakelaar voor het configureren van vaste half-/full-duplex modi
Mechanisme voor opslag-en-doorsturen
Flexibele tegendruk & datatransportbesturing volgens de IEEE 802.3x standaard
Doorstuursnelheid op volledige kabelsnelheid
Status LED's op voorpaneel
Kan als losstaand toestel of met frame gebruikt worden
Hot-swappable bij gebruik met frame
Korte samenvatting D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DMC-560SC Media Converters, 10BASE-T/ 100BASE-TX and 100BASE-FX, IEEE 802.3x
Lange samenvatting D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter :

D-Link DMC-560SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: 10BASE-T/ 100BASE-TX and 100BASE-FX. Interface: IEEE 802.3x

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DMC-560SC Media Converters netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
10BASE-T/ 100BASE-TX and 100BASE-FX
Overige specificaties
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
IEEE 802.3x
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
IEEE 802.3x
Land Distributor
Nederland 1 distributor(s)
X