X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DMC-300M Media Converters
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DMC-300M/E show
Show alternative article codes used in the online market place
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 14 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 23 jan 2017 02:38:39
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 49351
Deze statistiek is gebaseerd op de 65021 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 14-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63324 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam D-Link DMC-300M Media Converters:
De korte redactionele beschrijving van D-Link DMC-300M Media Converters
MEDIA CONVERTER 10 100MBPS TP-100MBPS FIBER MM MT-RJ 2KM IN (NMS)

Marketingtekst D-Link DMC-300M Media Converters

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DMC-300M Media Converters.
Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 2 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort worden meegeleverd.

DMC-300M: De glasvezelpoort van deze mediaconverter is de MT-RJ-connector.



Productkenmerken:

1-kanaal mediaconversie tussen 10BASE-T/ 100BASE-TX en 100BASE-FX
Glasvezel MT-RJ- of SC-connector
Automatische afstemming van snelheden en duplex modi op twisted pair poorten
Auto MDI-II en MDI-X
Eén schuifschakelaar voor het configureren van vaste half-/full-duplex modi
Mechanisme voor opslag-en-doorsturen
Flexibele tegendruk & datatransportbesturing volgens de IEEE 802.3x standaard
Doorstuursnelheid op volledige kabelsnelheid
Status LED's op voorpaneel
Kan als losstaand toestel of met frame gebruikt worden
Hot-swappable bij gebruik met frame
Korte samenvatting D-Link DMC-300M Media Converters:
Deze korte samenvatting van de D-Link DMC-300M Media Converters-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DMC-300M Media Converters, 10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FX, Bedraad, MDI-II, MDI-X
Lange samenvatting D-Link DMC-300M Media Converters:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DMC-300M Media Converters, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
D-Link DMC-300M Media Converters. Bekabelingstechnologie: 10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: MDI-II, MDI-X
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FX
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Overige specificaties
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
MDI-II, MDI-X
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
IEEE 802.3x
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
D-Link DMC-810SC Media Converters
D-Link DMC-810SC Media Converters
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
DMC-810SC/E
EUR 125,26
(excl. VAT)
EUR 125,26(incl. VAT)
D-Link DMC-530SC Media Converters
D-Link DMC-530SC Media Converters
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
DMC-530SC/E
EUR 136,03
(excl. VAT)
EUR 163,24(incl. VAT)
D-Link DMC-615SC
D-Link DMC-615SC
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
DMC-615SC/E
EUR 174,88
(excl. VAT)
EUR 209,86(incl. VAT)
Allied Telesis UTP to BNC Ethernet media converter
Allied Telesis UTP to BNC Ethernet media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-MC15
 — 
D-Link DMC-615SC Media Converter
D-Link DMC-615SC Media Converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
DMC-615SC/B
 — 
Allied Telesis Gigabit Ethernet media converter, SX to LX, fibre SC, 10km
Allied Telesis Gigabit Ethernet media converter, SX to LX, fibre SC, 10km
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-MC1001
 — 
D-Link DMC-530SC Media Converters
D-Link DMC-530SC Media Converters
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
DMC-530SC/B
 — 
Allied Telesis Gigabit Ethernet media converter, SX to LX, fibre SC, 70km
Allied Telesis Gigabit Ethernet media converter, SX to LX, fibre SC, 70km
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-MC1001SC/GS4
 — 
Allied Telesis Gigabit Ethernet media converter, SX to LX, fibre SC, 50km
Allied Telesis Gigabit Ethernet media converter, SX to LX, fibre SC, 50km
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-MC1001SC/GS3
 —