Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DGS-701
Categorie
Een switch is een apparaat waarmee u een aantal computers met een netwerkkaart op elkaar aan kunt sluiten en zo een lokaal netwerk (Local Area Network) vormen. Zo kunt u bijvoorbeeld printers en schijfruimte delen met uw hele huis of kantoor.
netwerk-switches
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 30 nov -1
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 23974
Deze statistiek is gebaseerd op de 73483 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 71787 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:08:07
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: Limited 3 Year Warranty for as long as the original customer/end user owns the product, (excluding power supplies and fans). Power supplies and fans carry a limited 3 year warranty.
Lange productnaam D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber :
De korte redactionele beschrijving van D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber

1-port GBIC 1000Base-SX Fiber module (max 550 fiber distance) voor DES-1218
Meer>>>

D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber.
• Gigabit Speeds on Multimode Fiber
• Hot Pluggable
• Multi Vendor/Device Support*

-Link's new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factors Pluggable (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link's new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
DGS-701 is a high performance 850nm multimode GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber on distance of up to 220m/550m on 62.5µm/5µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DGS-701 is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and technical support.

* Third-Party Devices Must Comply With specified Supported Industy-Standard Specifications
Korte samenvatting D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber:
Deze korte samenvatting van de D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber, 1.062Gbps (Bi-Directional), 1.250Gbps (Bi-Directional), 1,25 Gbit/s, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
Lange samenvatting D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber :

D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber. Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 1.062Gbps (Bi-Directional), 1.250Gbps (Bi-Directional), Max. overdrachtssnelheid: 1,25 Gbit/s

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DGS-701 1000BASE-SX GBIC Module For Multimode Fiber, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten *
1
Data-uitwisseling
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1.062Gbps (Bi-Directional), 1.250Gbps (Bi-Directional)
Data-uitwisseling
Max. overdrachtssnelheid
1,25 Gbit/s
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Overige specificaties
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
IEEE 802.3z
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
D-Link DES-1005D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Zwart D-Link DES-1005D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Zwart
(show image)
DES-1005D/E DES-1005D EUR 6,13
(excl. VAT)
EUR 7,36 (incl. VAT)
X