X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DGS-3426P
Categorie :
Een switch is een apparaat waarmee u een aantal computers met een netwerkkaart op elkaar aan kunt sluiten en zo een lokaal netwerk (Local Area Network) vormen. Zo kunt u bijvoorbeeld printers en schijfruimte delen met uw hele huis of kantoor.
netwerk-switches
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 10 sep 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 05 dec 2016 11:45:28
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 55039
Deze statistiek is gebaseerd op de 64978 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 10-09-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63287 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE):
De korte redactionele beschrijving van D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE)
xStack 24-poorts PoE Gigabit L2+ stapelbare switch met vier slots voor SFP- of 10GbE-modules

Marketingtekst D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE)

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE).
Met de geavanceerde xStack DGS-3426P kunnen ondernemingen uit het MKB-segment evenals grotere bedrijven kiezen voor een switch die op alle vlakken maximaal scoort: prestaties, flexibiliteit, beveiliging, multi-layer Quality of Service (QoS) en noodvoeding. Met een hoge Gigabit poortdichtheid voor desktop-verbindingen, SFP-glasvezelconnectiviteit, een 10Gigabit uplink en uitgebreide Layer 2+ functies maakt deze switch het mogelijk de stack die de toegangslaag voor werkgroepen vormt naadloos te integreren met L3 core-switches om zo te worden opgenomen in een multilevel netwerk met een high-speed backbone en centrale servers.

De DGS-3426P kan worden gebruikt als een standalone apparaat of als onderdeel van een stack die indien nodig kan worden uitgebreid. Een standalone switch met Single IP Management kan deel uitmaken van een virtuele stack, waarbij verkeer binnen de stack langs de gebruikelijke netwerkkabels loopt en er dus niet extra hoeft te worden geïnvesteerd in prijzige stacking-kabels. Zonder stacking-kabels, limieten voor kabellengte en beperkingen voor het fysiek stacken van apparaten kan een virtuele stack apparaten omvatten die zich op een willekeurige plek in het netwerk bevinden. De kans op ernstige storingen als gevolg van de uitval van een apparaat wordt hierdoor tot een minimum beperkt.

In de vrije slots kunnen ook 10Gigabit-modules worden geplaatst om zo een fysieke stack te creëren. Er kunnen maximaal 12 apparaten of 288 Gigabit-poorten worden geconfigureerd voor een stack1. Gebruikers kunnen 1 of 2 modules met 1 poort installeren, afhankelijk van het feit of stacking gebeurt met de fouttolerante ring- of stervormige2 topologie. Aangezien deze poorten 20 Gbps full-duplex transmissie bieden over gewone coaxkabel, is de DGS-3426P niet alleen geschikt voor stacking van veel bandbreedte, maar is het ook een kostenbesparende oplossing omdat poorten kunnen worden toegevoegd als er echt behoefte aan is. De vrije slots kunnen ook worden benut voor modules met single-mode 10-Gigabit XFP voor een uplink naar een server of een glasvezel-backbone.

De DGS-3426P beschikt over uitgebreide beveiligingsfuncties, zoals L2/L3/L4 multi-layer Access Control Lists en 802.1x gebruikersverificatie via TACACS+- en RADIUS-servers. Daarnaast biedt de switch functies voor onderdrukking, Layer 3 IP v.4/v.6 statische routering en IP v.6 tunnelling1 om de netwerkprestaties en -beveiliging te verbeteren. Protocolfiltering/-inspectie zorgen ervoor dat de DGS-3426P zelfs als een Layer 4-switch kan worden gebruikt. Om ervoor te zorgen dat niet alleen de gebruikerstoegang wordt geregeld, maar ook schadelijke gegevensstromen binnen het netwerk worden voorkomen, is de DGS-3426P voorzien van een mechanisme voor statuscontrole. Op deze manier kan proactieve netwerkbeveiliging worden gerealiseerd, zonder dat een beheerder hiervoor in actie hoeft te komen3.

De DGS-3426P biedt uitgebreide VLAN-ondersteuning, inclusief GARP/GVRP, 802.1Q en asymmetrisch VLAN om zo een nog betere beveiliging en prestaties mogelijk te maken. Een gevarieerd pakket van L2/L3/L4 QoS/CoS-functies zorgt ervoor dat kritieke netwerkservices met de juiste prioriteit worden uitgevoerd, wat maakt dat de switch uitermate geschikt is voor de afhandeling van toepassingen zoals VoIP, ERP, intranet en videoconferencing. Multi-layer L2/L3/L4-bandbreedteregeling en de D-Link Safeguard-engine zorgen ervoor dat de DGS-3426P vanaf de perimeter van het netwerk limieten kan instellen voor verkeersstromen, terwijl automatisch wordt voorkomen dat broadcast-pakketten en bulkverkeer als gevolg van DoS-aanvallen de CPU-resources van de switch verbruiken. Het op deze manier voorkomen van onnodige en schadelijke verkeersstromen kan een bijdrage leveren aan de probleemoplossing, betrouwbaarheid en beschikbaarheid van de stack.
Korte samenvatting D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE):
Deze korte samenvatting van de D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE)-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE, Managed, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ae, IEEE 802.
Lange samenvatting D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE):
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE Managed Power over Ethernet (PoE), gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
D-Link xStack 24-port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch with 4 Combo SFP, 10GE module slots & PoE. Switch type: Managed. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ae, IEEE 802.. Max. overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Beheerfuncties
Switch type*
What switch device has, managed or unmanaged.
Managed
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten*
The number of basic switching RJ-45 Ethernet ports (sockets).
24
Netwerk
Netwerkstandaard*
The way in which the network is working, e.g. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3U, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Data-uitwisseling
Max. overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Prestatie
Stapelbaar *
Devices can be placed on top of each other.
Yes
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE) *
Power over Ethernet betekent dat het apparaat stroom kan verzenden of ontvangen via de netwerkkabel, zodat bepaalde aangesloten apparatuur geen verbinding met het stopcontact nodig heeft.
Yes