Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DES-6504
Categorie
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 17 sep 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 29433
Deze statistiek is gebaseerd op de 71156 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 17-09-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 69493 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:35:04
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent :
De korte redactionele beschrijving van D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent

Module 12 ports fibre 100Base-FX pour DES-6500
Meer>>>

D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent.
Kenmerken:
12x 100 Mbit multimodus glasvezel FX (LC-duplex) poort
Maximaal 2 km / multimodus glasvezel (50/125µm)
Optische golflengte 1300 nm
Korte samenvatting D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent:
Deze korte samenvatting van de D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km, 0,1 Gbit/s, Bedraad, 100Base-FX
Lange samenvatting D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent :

D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link 12-port multimode fibre 100Base-FX (SFF), 2km Intern 0.1Gbit/s switchcomponent, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
0,1 Gbit/s
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
100Base-FX
Poorten & interfaces
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
12x 100Base-FX
Technische details
Intern
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Yes
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE 802.3x, IEEE802.3u
Technische details
Max cable distance - 2km
Land Distributor
Danmark 1 distributor(s)
X