Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DES-3010F
Categorie
Een switch is een apparaat waarmee u een aantal computers met een netwerkkaart op elkaar aan kunt sluiten en zo een lokaal netwerk (Local Area Network) vormen. Zo kunt u bijvoorbeeld printers en schijfruimte delen met uw hele huis of kantoor.
netwerk-switches
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 sep 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 46747
Deze statistiek is gebaseerd op de 71958 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-09-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70289 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:35:05
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port :
De korte redactionele beschrijving van D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port

Managed Layer 2 switch met 8 Gigabit/glasvezel uplink-poorten
Meer>>>

D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port.
Switches uit de DES-3000 serie zijn zeer geavanceerde managed Layer 2 switches die
een ideale oplossing vormen voor werkgroepen, afdelingen, ETTH (Ethernet tot in het huis) of FTTH (glasvezelkabel tot in het huis).

Zeer snelle L2-switching
De DES-3010F heeft een krachtige switch fabric en beschikt over een uitgebreid werkgeheugen om binnen afdelingen, werkgroepen of ETTH-oplossingen gegevens zonder vertraging te verzenden en te ontvangen. De switch biedt ondersteuning voor segmentatie van gegevensstromen, zodat poorten kunnen worden afgeschermd voor bescherming van de privacy. De DES-3010F maakt het mogelijk eindgebruikers te migreren naar een 802.1x-omgeving wanneer bestaande werkstations het 802.1x-verificatieprotocol ondersteunen.

Goede ROI (Return on Investment)
De DES-3010F voldoet aan de standaardnormen, waardoor reeds uitgevoerde investeringen in een omgeving met apparatuur van verschillende leveranciers niet verloren gaan. Bovendien biedt de switch maximale compatibiliteit voor bedrijven met voorzieningen die essentieel zijn voor de bedrijfsprocessen, zoals Spanning Tree (802.1D en 802.1w), QoS (802.1p), poortduplicatie en netwerkbeheer. De DES-3010F biedt stabiele ondersteuning voor op standaardnormen gebaseerde beheerprotocollen, zoals SNMP, RMON, BOOTP, Telnet, web- en poortduplicatie. Hierdoor kunt u de switch eenvoudig integreren in pakketten voor netwerkbeheer van diverse leveranciers.

Geavanceerde bedrijfsvoorzieningen
Met de DES-3010F is een relatief kleine investering voldoende om te beschikken over geavanceerde bedrijfsvoorzieningen. Daarnaast biedt de switch ook ondersteuning voor geavanceerde functies als: 802.1p en poort-gebaseerde QoS/CoS, uitgebreide beveiligings- en beheer functies zoals poort-gebaseerde/MAC-gebaseerde 802.1x-verificatie en regeling van de bandbreedte. En dat is nog niet alles. De DES-3010F ondersteunt namelijk ook verschillende functies die meestal alleen beschikbaar zijn in uitgebreider beheerde oplossingen. Denk hierbij aan IGMP-snooping, 802.3ad-poortbundeling, 255 VLAN's, segmentatie en monitoring van gegevensstromen, en SYSLOG.

Betaalbare virtuele stack
De ondersteuning voor de D-Link Single IP Management-client betekent dat de DES-3010F kan worden gekoppeld aan een higher-level core-switch, zoals het DES-6500 chassis of een D-Link xStack, om zo een virtuele stack te vormen. De DES-3010F kan worden gebruikt om binnen een werkgroep of afdeling een stack te vormen die met een snelheid van 10/100 Mbps via Gigabit-uplinks aan de core-switch is gekoppeld. Met de DES-3010F kunnen beheertaken sneller en eenvoudiger worden uitgevoerd omdat verschillende switches via één uniek IP-adres** kunnen worden geconfigureerd, gecontroleerd en onderhouden vanaf een centraal beheerstation.
Korte samenvatting D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port:
Deze korte samenvatting van de D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port, 5,6 Gbit/s, 0,0042 Gbit/s, 4 MB, 0,256 MB, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C
Lange samenvatting D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port :

D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port. Switchingcapaciteit: 5,6 Gbit/s, Max. overdrachtssnelheid: 0,0042 Gbit/s. Intern geheugen: 4 MB, Packet buffergeheugen: 0,256 MB. Overdrachtssnelheid: 4,2 Mbit/s, Afmetingen (BxDxH): 280 x 180 x 44 mm

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DES-3010F Layer 2 Managed 8-Port 10/100Mbps Switch with 1 x 100BaseFX (Multi-mode fiber) & 1 x 1000BaseT Port, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Full duplex
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Yes
Data-uitwisseling
Switchingcapaciteit *
5,6 Gbit/s
Max. overdrachtssnelheid
0,0042 Gbit/s
Design
Rack-montage *
Yes
Prestatie
Intern geheugen
De hoeveelheid werkgeheugen (RAM) die geïnstalleerd is in het systeem. Werkgeheugen is veel sneller dan gewoon permanent geheugen, zoals bijvoorbeeld een harde schijf en wordt door het apparaat gebruikt voor het tijdelijk opslaan van gegevens.
4 MB
Prestatie
Packet buffergeheugen
0,256 MB
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Overige specificaties
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
4,2 Mbit/s
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
280 x 180 x 44 mm
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
D-Link 8-Port 10/100Mbps Switch & 1x 1000BaseT & 1 x SFP Port, Managed 1U D-Link 8-Port 10/100Mbps Switch & 1x 1000BaseT & 1 x SFP Port, Managed 1U
(show image)
DES-3010G 8-Port 10/100Mbps Switch & 1x 1000BaseT & 1 x SFP Port, Managed  — 
Land Distributor
Chile 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X