Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DES-132GB 2 PORT GBIC
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DES-132GB
Categorie
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 27 jun 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 13101
Deze statistiek is gebaseerd op de 73994 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 27-06-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 72293 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 23 aug 2017 14:50:33
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: 1 year warranty
Lange productnaam D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent :
De korte redactionele beschrijving van D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent

DES-132GB 2 PORT GBIC CONVERTER MODULE
Meer>>>

D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent.
D-Link is an award-winning designer, developer, and manufacturer of networking, broadband, digital electronics, Voice and data communications solutions for the digital home, Small Office/Home Office (SOHO), Small-to-Medium Business (SMB), and Workgroup-to-Enterprise Environments. With millions of Ethernet adaptors and millions of hub and switch ports manufactured and shipped, D-Link is a dominant market participant and price/performance leader in the network and communications market.
Korte samenvatting D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent:
Deze korte samenvatting van de D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC, 1 Gbit/s, Bedraad
Lange samenvatting D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent :

D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DES-132GB 2 PORT GBIC Intern 1Gbit/s switchcomponent, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1 Gbit/s
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Technische details
Intern
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Yes
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
D-Link 2-Port Fiber 1000BaseSX Gigabit Ethernet (SC-Duplex) Intern 1Gbit/s switchcomponent D-Link 2-Port Fiber 1000BaseSX Gigabit Ethernet (SC-Duplex) Intern 1Gbit/s switchcomponent
(show image)
DES-132G 2-Port Fiber 1000BaseSX Gigabit Ethernet (SC-Duplex)  — 
X