X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DES-132F
Categorie :
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 27 jun 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 04 jan 2017 02:14:52
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 13000
Deze statistiek is gebaseerd op de 65075 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 27-06-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63374 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km:
De korte redactionele beschrijving van D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km
2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km

Marketingtekst D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km.
D-Link is an award-winning designer, developer, and manufacturer of networking, broadband, digital electronics, Voice and data communications solutions for the digital home, Small Office/Home Office (SOHO), Small-to-Medium Business (SMB), and Workgroup-to-Enterprise environments. With millions of Ethernet adapters and millions of hub and switch ports manufactured and shipped, D-Link is a dominant market participant and price/performance leader in the network and communications market.
Korte samenvatting D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km:
Deze korte samenvatting van de D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km, Bedraad
Lange samenvatting D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
D-Link 2-Port Fiber 100BaseFX Multimode(SC-Duplex), 2 km. Overdrachtssnelheid: 0,097 Gbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
0,097 Gbit/s
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Technische details
Intern
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Yes
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
D-Link 2-Port Fiber 1000BaseSX Gigabit Ethernet (SC-Duplex)
D-Link 2-Port Fiber 1000BaseSX Gigabit Ethernet (SC-Duplex)
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
DES-132G
 —