Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR)
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DEM-422XT
Categorie
Via een netwerk kunnen computers met elkaar communiceren en bijvoorbeeld websites, bestanden en printers met elkaar delen. De meest gebruikte netwerkstandaard is Ethernet, u herkent dit aan de vierkante stekkertjes met acht draadjes erin. Thuis en op kantoor begint ook draadloos netwerk met de 802.11b of de snellere 802.11g standaard steeds meer gebruikt te worden, hoewel wireless access points meestal toch nog via Ethernet op het reeds bestaande netwerk (bijvoorbeeld via een ADSL- of kabelmodem voor een internetverbinding) aangesloten moeten worden.
netwerkkaarten & -adapters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 82434
Deze statistiek is gebaseerd op de 70072 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68376 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:29:00
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter :
De korte redactionele beschrijving van D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

1-port 10GE XFP fiber transceiver. Single-mode.Distance up to 10km. Pls. Note: Requires DEM-420X 10G Ethernet XFP module to function
Meer>>>

D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter.
Product Features:
• 802.3ae 10GBASE-LR Compliance
• Supports Full-Duplex 802.3x Flow Control

Designed to support distances up to 10,000 meters, the DEM-422XT is a high performance 1310nm Single-Mode XFP transceiver. Supporting Full-duplex, 10Gigabit speeds on Single-Mode fiber cables. The DEM-422XT is 802.3ae 10GBASE-LR compliant and supports Full-duplex 802.3x Flow control. The DEM-422XT provides the necessary signal amplification for data to be transmitted to the network cable from the port, and vice versa.




Cover this product with 4-hour on-site tech support by purchasing a D-Link Network Service Pack
> Click here for more detail



The DEM-422XT is hot swappable. You can remove or replace the transceiver with the system powered on. This permits modules and transceivers to be added or swapped without interrupting network systems.
Korte samenvatting D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter:
Deze korte samenvatting van de D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR), Bedraad, Draadloos, 10000 Mbit/s, 10 Gbit/s, 802.3ae 10GBASE-LR, CLASS 3862.07 CLASS 3862.87 EN 60950. EN 60825-1: 1994+A11:1996+A2:2001 IEC 60825-1: 1993+A1:1997+A2
Lange samenvatting D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter :

D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR). Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: Draadloos. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Beheerprotocollen: 802.3ae 10GBASE-LR. Certificering: CLASS 3862.07 CLASS 3862.87 EN 60950. EN 60825-1: 1994+A11:1996+A2:2001 IEC 60825-1: 1993+A1:1997+A2. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DEM-422XT 10Gigabit XFP (10GBASE-LR) 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie *
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Hostinterface *
Descriptions of the products host interface
Draadloos
Bandbreedte
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
10000 Mbit/s
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
10 Gbit/s
Full duplex
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Yes
Protocollen
Beheerprotocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
802.3ae 10GBASE-LR
Prestatie
Technische details
1310 SMF 9/10 10 km
Certificaten
Certificering
CLASS 3862.07
CLASS 3862.87
EN 60950.
EN 60825-1: 1994+A11:1996+A2:2001
IEC 60825-1: 1993+A1:1997+A2:2001
IEC 60825-2: 2000, Edition 2
CDRH 21 CFR 1040 LN 50
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
-5 - 70°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-40 - 85°C
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
18,35 x 77,95 x 11,45 mm
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
D-Link DWL-P50 Power over Ethernet (PoE) Adapter 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter D-Link DWL-P50 Power over Ethernet (PoE) Adapter 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
(show image)
DWL-P50 DWL-P50 Power over Ethernet (PoE) Adapter EUR 13,40
(excl. VAT)
EUR 16,21 (incl. VAT)
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
X