Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
D-Link
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
DEM-421XT
Categorie
Een switch is een apparaat waarmee u een aantal computers met een netwerkkaart op elkaar aan kunt sluiten en zo een lokaal netwerk (Local Area Network) vormen. Zo kunt u bijvoorbeeld printers en schijfruimte delen met uw hele huis of kantoor.
netwerk-switches
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door D-Link: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 13 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 96481
Deze statistiek is gebaseerd op de 71891 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 13-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70223 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 18 mei 2017 01:23:27
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR) :
De korte redactionele beschrijving van D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)

1-port 10GE XFP fiber transceiver. Multi-mode.Distance up to 300m. Pls. Note: Requires DEM-420X 10G Ethernet XFP module to function
Meer>>>

D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR):
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR).
Designed to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP transceiver. Supporting Full-duplex, 10Gigabit speeds on Multi-Mode fiber cables. The DEM-421XT is 802.3ae 10GBASE-SR compliant and supports Full-duplex 802.3x Flow control. The DEM-421XT provides the necessary signal amplification for data to be transmitted to the network cable from the port, and vice versa.

The DEM-421XT is hot swappable. You can remove or replace the transceiver with the system powered on. This permits modules and transceivers to be added or swapped without interrupting network systems.

Note: Requires DEM-420X 10G Ethernet XFP module to function
Korte samenvatting D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR):
Deze korte samenvatting van de D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR), 10 Gbit/s, 0 - 70 °C, 45 - 85 °C, 18,35 x 77,95 x 11,45 mm
Lange samenvatting D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR) :

D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR), gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten *
The number of basic switching RJ-45 Ethernet ports (sockets).
1
Netwerk
Full duplex
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Yes
Data-uitwisseling
Max. overdrachtssnelheid
10 Gbit/s
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
45 - 85 °C
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
18,35 x 77,95 x 11,45 mm
Aansluitingen
Een aansluiting (I/O poort) waar u een ander apparaat op aan kunt sluiten
802.3x
Source Testseek-samenvatting Average rating
Reviews
Updated:
2016-11-14
0%
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
D-Link DES-1005D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Zwart D-Link DES-1005D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Zwart
(show image)
DES-1005D/E DES-1005D EUR 5,95
(excl. VAT)
EUR 7,14 (incl. VAT)
D-Link xStack 24-poorts Gigabit L2+ Stapelbare Switch D-Link xStack 24-poorts Gigabit L2+ Stapelbare Switch
(show image)
DGS-3427 xStack 24-poorts Gigabit L2+ Stapelbare Switch  — 
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 4 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Perú 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 3 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
X