X

Icecat the open catalog

Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Cisco
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
XENPAK-10GB-CX4=
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
XENPAK-10GB-CX4=
Categorie :
Device comprising both a transmitter and a receiver which are used in computer networks.
netwerk transceiver modules
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Cisco: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 25 mei 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 05 dec 2016 10:38:59
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 41902
Deze statistiek is gebaseerd op de 64978 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 25-05-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63287 gratis Open Icecat-gebruikers.
  Folder(0,1MB)  
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Lange productnaam Cisco XENPAK-10GB-CX4= XENPAK 10000Mbit/s Koper CX4 netwerk transceiver module:
De korte redactionele beschrijving van Cisco XENPAK-10GB-CX4= XENPAK 10000Mbit/s Koper CX4 netwerk transceiver module
10GBASE-CX4 XENPAK Module for CX4 cable, Spare
Korte samenvatting Cisco XENPAK-10GB-CX4= XENPAK 10000Mbit/s Koper CX4 netwerk transceiver module:
Deze korte samenvatting van de Cisco XENPAK-10GB-CX4= XENPAK 10000Mbit/s Koper CX4 netwerk transceiver module-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Cisco XENPAK-10GB-CX4=, XENPAK, CX4, Grijs, Koper CX4, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C
Lange samenvatting Cisco XENPAK-10GB-CX4= XENPAK 10000Mbit/s Koper CX4 netwerk transceiver module:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Cisco XENPAK-10GB-CX4= XENPAK 10000Mbit/s Koper CX4 netwerk transceiver module, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Cisco XENPAK-10GB-CX4=. Soort aansluiting: XENPAK, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: CX4. Kleur van het product: Grijs, Maximaal bereik: 15 m, Soort kabel: Koper CX4. Breedte: 35,6 mm, Diepte: 122 mm, Hoogte: 12,7 mm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040
Cisco XENPAK-10GB-CX4= Login or signup for Full Icecat
to access all product specs
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
   Login or signup for Full Icecat to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
Cisco

(toon je logo)
We only include the brand logos of Open Icecat participants (sponsors) with whom we entered into a formal agreement to make their product content available for all their channel partners on their websites. Open Icecat is the most powerful network as it is used by 64978 channel partners already
Cisco XENPAK-10GB-LRM XENPAK 10000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
XENPAK-10GB-LRM
EUR 652,72
(excl. VAT)
EUR 750,62(incl. VAT)
Cisco

(toon je logo)
We only include the brand logos of Open Icecat participants (sponsors) with whom we entered into a formal agreement to make their product content available for all their channel partners on their websites. Open Icecat is the most powerful network as it is used by 64978 channel partners already
Cisco XENPAK-10GB-ZR XENPAK 10000Mbit/s 1550nm Single-mode netwerk transceiver module
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
XENPAK-10GB-ZR
EUR 3800,83
(excl. VAT)
EUR 4561,00(incl. VAT)