Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter

X
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Cisco
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
SFP-OC48-SR=
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Cisco: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 15321
Deze statistiek is gebaseerd op de 70072 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68376 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 03 mei 2017 03:06:29
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Folder (0,3MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Lange productnaam Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter

OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module, 1310 nm, LC
Meer>>>
Korte samenvatting Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module, OC-48c/STM-16c, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, SFP, LC
Lange samenvatting Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter :

Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-48c/STM-16c. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Geen informatie beschikbaar over Specs Login or signup for Full Icecat to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
Cisco

Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Long-Reach (80 km) Transceiver Module 1550nm netwerk media converter
(show image)
SFP-OC48-LR2= OC-48c/STM-16 Pluggable Long-Reach (80 km) Transceiver Module EUR 2908,98
(excl. VAT)
EUR 3490,78 (incl. VAT)
Cisco

Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module 1310nm netwerk media converter
(show image)
SFP-OC48-IR1= OC-48c/STM-16 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module EUR 1555,77
(excl. VAT)
EUR 1866,93 (incl. VAT)
Land Distributor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)