X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Belkin
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
A2F20200-10
Categorie :
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Belkin: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 15 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 02 dec 2016 10:55:00
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 8901
Deze statistiek is gebaseerd op de 64669 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 15-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 62971 gratis Open Icecat-gebruikers.
Garantie: • Quality assured with a full Belkin Lifetime Warranty.
Lange productnaam Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m:
De korte redactionele beschrijving van Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m
Multimode ST/ST Duplex Patch Cable - 10 feet

Marketingtekst Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m.
The demand for more bandwidth puts a continual strain on a Local Area Network. This fiber optic cable offers a superior solution. Boasting an almost limitless bandwidth, this cable technology will travel well into the future.
The Belkin Multimode Fiber Optic Patch Cable is the computer industry standard for data applications, including most local area networks. Featuring ST connectors, two on each end.

Advantages

• Ultimate solution for high-speed data transmission.

• Features two ST connectors on both ends.

• 62.5/125 micron.

• 100% tested to assure reliability and excellent performance.

Korte samenvatting Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m:
Deze korte samenvatting van de Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m
Lange samenvatting Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Belkin Duplex FiberOptic Cable ST to ST connect 3m
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Geen informatie beschikbaar over Specs