Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST

X
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
APC
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Fiber Optic Patch Cables 5meter
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
12000-5M
Categorie
A thin glass fibre through which light can be transmitted.
glasvezelkabels
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door APC: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 5816
Deze statistiek is gebaseerd op de 69298 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 67545 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 06 feb 2017 12:26:25
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST :
De korte redactionele beschrijving van APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST

Fiber 62.5/125 Duplex Multimode PVC Zipcord 5 Meter
Meer>>>
Korte samenvatting APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST:
Deze korte samenvatting van de APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
APC Fiber Optic Patch Cables 5meter, FC, ST, 5 m, 90 g, 140 mm, 140 mm
Lange samenvatting APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST :

APC Fiber Optic Patch Cables 5meter. Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: ST. Lengte snoer: 5 m, Gewicht: 90 g, Breedte verpakking: 140 mm. Lengte van de verpakking: 2,5 cm

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van APC Fiber Optic Patch Cables 5meter 5m FC ST, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Geen informatie beschikbaar over Specs Login or signup for Full Icecat to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.