X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
AT-XPSR
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-XPSR
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 15 nov 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 06 feb 2017 12:15:50
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 40109
Deze statistiek is gebaseerd op de 66906 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 15-11-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 65165 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter:
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter
AT-XPSR

Marketingtekst Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter.
The AT-XPSR offers a short-haul option to extend your network to 300m The AT-XPSR is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a XFP port.
Korte samenvatting Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis AT-XPSR, MMF
Lange samenvatting Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis AT-XPSR 850nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Allied Telesis AT-XPSR. Fiber type: MMF
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Prestatie
Maximaal bereik*
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
300 m
Golflengte*
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
850 nm
Overige specificaties
Fiber type
MMF