Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
10 Gigabit Base-LR XFP Module
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-XPLR
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 16 dec 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 31379
Deze statistiek is gebaseerd op de 72668 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 16-12-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70982 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 03:20:01
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

10 Gigabit Base-LR XFP Module
Meer>>>

Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
Industry standard
The XP series offers the latest industry
standard 10Gigabit Ethernet connectivity in a
flexible, small form-factor. These hotswappable
optical interfaces simply plug into
an XFP slot in any compatible Allied Telesyn
product for simple migration to 10Gigabit
datarates.

Options
The XP series offers both short-haul and longhaul
solutions. From the short-haul
AT-XPSR and AT-XPLRM to the far-reaching
AT-XPER40, network distance and
performance requirements can be met.The
hot-swappable feature of the XP series allows
for network changes without necessarily having
to remove or reconfigure costly 10Gigabit
network equipment. Simply change the XFP to
meet the new transport demands.
Korte samenvatting Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 10 Gigabit Ethernet, SM
Lange samenvatting Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter :

Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Fiber type: SM

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis 10 Gigabit Base-LR XFP Module 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
10000 Mbit/s
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik *
10000 m
Prestatie
Golflengte *
1310 nm
Beheerfuncties
Hot-swap
Ja
Overige specificaties
Datalink-protocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
10 Gigabit Ethernet
Fiber type
SM
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
X