Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
1000LX (LC) SFP, 10km
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-SPLX-10
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 15311
Deze statistiek is gebaseerd op de 72020 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70349 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 09:01:31
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: 2 Years
Lange productnaam Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter

1000LX (LC) SFP, 10km
Meer>>>

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter.
The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.
Korte samenvatting Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -40 - 85 °C, -40 - 100 °C, 0 - 85 procent
Lange samenvatting Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter :

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: LX, Overdrachtssnelheid packets: 2.125 Gbps, Fiber type: LC

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik *
10000 m
Golflengte *
1310 nm
Beheerfuncties
Hot-swap
Yes
Plug and play
Plug & Play is een standaard voor de communicatie tussen verschillende apparatuur waardoor aansluiten/installeren zeer makkelijk wordt.
Yes
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
-40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 100 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
0 - 85 procent
Overige specificaties
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
LX
Overdrachtssnelheid packets
Rate at which data can be transferred by packet; expressed in millions packets per second; including the packet size
2.125 Gbps
Fiber type
LC
Land Distributor
Nederland 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
X