Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Ethernet Bridging Converter
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-GS2002/SP
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 20 apr 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 62644
Deze statistiek is gebaseerd op de 71891 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 20-04-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70223 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 14 jul 2017 01:27:55
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter

Allied Telesis AT GS2002/SP - Medienkonverter
Meer>>>

Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter.
Allied Telesis AT GS2002/SP - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - extern.
Korte samenvatting Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis Ethernet Bridging Converter, 1000 Mbit/s, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000X, Bedraad, 6 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C
Lange samenvatting Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter :

Allied Telesis Ethernet Bridging Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: EN60950 (TUV), UL60950 (cULus), CE Compliant, EN60825. Gewicht: 300 g

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000X
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Design
LED-indicatoren
Yes
Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
6 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-25 - 70 °C
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Certificaten
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
EN60950 (TUV), UL60950 (cULus), CE Compliant, EN60825
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
300 g
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
105 x 95 x 25 mm
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
100-120/220-240VAC, 50/60Hz
Elektromagnetische emissie
FCC Class A, EN55022 Class A, VCCI Class A, C-TICK
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 2km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 2km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
(show image)
AT-SPFX/2-00 100FX (LC) SFP, 2km  — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm 1250Mbit/s 1490nm netwerk media converter Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm 1250Mbit/s 1490nm netwerk media converter
(show image)
AT-SPZX80/1490 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm  — 
Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 40km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 40km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
(show image)
AT-SPFX/40-00 100FX (LC) SFP, 40km  — 
Land Distributor
United Kingdom 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X