X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-G8ZX70/1470
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 16 dec 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 06 feb 2017 11:49:16
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 7183
Deze statistiek is gebaseerd op de 68241 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 16-12-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 66491 gratis Open Icecat-gebruikers.
Garantie: 2 years
Lange productnaam Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter:
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter
"Coloured" GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm

Marketingtekst Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter.
Industry Standard
The AT-G8 series offers the latest industry standards in flexible, full-duplex Gigabit Ethernet connectivity.These hot-swappable, fiber
interfaces simply plug into a GBIC slot on Allied Telesyn GBIC compatible products. Configurations can be optimised to meet varied
distance and service requirements.

Product Compatibility
The AT-G8 series GBICs are compatible with all of the Allied Telesyn range of products that support GBIC uplink connections.

Features:
- Compact size.
- Flexible architecture.
- Plug-and-play ease of use.
- Self-locking mechanism.
Korte samenvatting Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm, 1000 Mbit/s, 1000ZX, 1470 nm, -40 - 85 °C, 0 - 70 °C, 10 - 90 procent
Lange samenvatting Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1470nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000ZX. Golflengte: 1470 nm. Zendvermogen: 0 - 5 dBmW, Interface: SC, Fiber type: SMF, 9 micron
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)*
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
1000ZX
Prestatie
Golflengte*
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
1470 nm
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
-40 - 85°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
0 - 70°C
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Overige specificaties
Zendvermogen
0 - 5 dBmW
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
SC
Fiber type
SMF, 9 micron
Power budget
24 dB
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1530nm 1000Mbit/s 1530nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1530nm 1000Mbit/s 1530nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1530
 — 
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1510nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1510nm 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1510
 — 
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1610nm 1000Mbit/s 1610nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1610nm 1000Mbit/s 1610nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1610
 — 
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1590nm 1000Mbit/s 1590nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1590nm 1000Mbit/s 1590nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1590
 — 
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1570nm 1000Mbit/s 1570nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1570nm 1000Mbit/s 1570nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1570
 — 
Allied Telesis AT-G8ZX70 GBIC Gigabit Interface Converter (1310nm) 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-G8ZX70 GBIC Gigabit Interface Converter (1310nm) 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1310
 — 
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1550nm 1000Mbit/s 1550nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1550nm 1000Mbit/s 1550nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1550
 — 
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1490nm 1000Mbit/s 1490nm netwerk media converter
Allied Telesis GBIC Gigabit Interface Converter - 1490nm 1000Mbit/s 1490nm netwerk media converter
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-G8ZX70/1490
 —