Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-G8SX-01
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 16 dec 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 41472
Deze statistiek is gebaseerd op de 69975 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 16-12-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68306 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:41:46
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter

AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter
Meer>>>

Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter.
Industry Standard
The AT-G8 series offers the latest industry standards in flexible, full-duplex Gigabit Ethernet connectivity.These hot-swappable, fiber
interfaces simply plug into a GBIC slot on Allied Telesyn GBIC compatible products. Configurations can be optimized to meet varied
distance and service requirements.

Options
The AT-G8 series offers short-haul and longhaul solutions. From the inexpensive AT-G8SX-01 to the far-reaching AT-G8LX70, you have the option to extend your network to the distances that meet your performance needs.The CWDM version allows you to take advantage of the CWDM technology in an existing network infrastructure, maximizing fiber efficiency.

Product Compatibility
The AT-G8 series GBICs are compatible with all of the Allied Telesyn range of products that support GBIC uplink connections.
Korte samenvatting Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter, 1000 Mbit/s, 1000SX, 500 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
Lange samenvatting Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter :

Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000SX. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Interface: SC, Fiber type: 62.5/125 µm

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
1000SX
Prestatie
Maximaal bereik *
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
500 m
Golflengte *
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
850 nm
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 70°C
Eisen aan de omgeving
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-40 - 85°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Overige specificaties
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
SC
Fiber type
62.5/125 µm
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
X