Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-CV1KSS show
Show alternative article codes used in the online market place
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 08 mei 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 39897
Deze statistiek is gebaseerd op de 71958 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 08-05-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70289 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 16 jul 2017 13:22:30
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter

AT-CV1KSS 1000X to1000X SFP Media Converter Line
Meer>>>

Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter.
The AT-CV1KSS has two 1000X SFP ports that can support both copper and fiber optic SFPs. Either of these ports can be populated with:
- Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).
- Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles).
- Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles).
- Copper SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) at 1Gbps speeds only.
Korte samenvatting Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card, 4,75 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 10 - 90 procent, 5 - 95 procent, UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV)
Lange samenvatting Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter :

Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card. Typisch stroomverbruik: 4,75 W. Veiligheid: UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), Certificering: FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 22 x 73 x 130 mm

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
4,75 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Certificaten
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV)
Certificering
FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
270 g
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
22 x 73 x 130 mm
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm 1250Mbit/s 1490nm netwerk media converter Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm 1250Mbit/s 1490nm netwerk media converter
(show image)
AT-SPZX80/1490 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm  — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1570nm 1250Mbit/s 1570nm netwerk media converter Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1570nm 1250Mbit/s 1570nm netwerk media converter
(show image)
AT-SPZX80/1570 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1570nm  — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1590nm 1250Mbit/s 1590nm netwerk media converter Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1590nm 1250Mbit/s 1590nm netwerk media converter
(show image)
AT-SPZX80/1590 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1590nm  — 
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
X