X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-CV1KSS show
Show alternative article codes used in the online market place
EAN/UPC-nummer :
European Article Number (EAN) en Universal Product Code (UPC) zijn beter bekend als de streepjescode op de verpakking van een product om deze uniek te identificeren binnen een logistiek proces of winkel. Eén product-datasheet kan meerdere streepjescodes hebben, afhankelijk van logistieke variaties zoals verpakking of land.
0767035175768
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 08 mei 2006
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 16 nov 2016 10:11:43
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 35413
Deze statistiek is gebaseerd op de 64669 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 08-05-06 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 62971 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card:
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card
AT-CV1KSS 1000X to1000X SFP Media Converter Line

Marketingtekst Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card.
The AT-CV1KSS has two 1000X SFP ports that can support both copper and fiber optic SFPs. Either of these ports can be populated with:
- Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).
- Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles).
- Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles).
- Copper SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) at 1Gbps speeds only.
Korte samenvatting Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 10 - 90 procent, 5 - 95 procent, UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
Lange samenvatting Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card:
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card. Typisch stroomverbruik: 4,75 W. Veiligheid: UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), Certificering: FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 22 x 73 x 130 mm
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
4,75 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 40°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-25 - 70°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Certificaten
Certificering
FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV)
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
270 g
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
22 x 73 x 130 mm
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
990-001203-00
EUR 390,65
(excl. VAT)
EUR 468,78(incl. VAT)
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1510nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1510nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1510
 — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1590nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1590nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1590
 — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1490nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1490
 — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1550nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1550nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1550
 — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1470nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1470nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1470
 — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1570nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1570nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1570
 — 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1610nm
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1610nm
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-SPZX80/1610
 —