Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-CV102/1
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 10626
Deze statistiek is gebaseerd op de 72776 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 71083 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 24 aug 2017 01:17:32
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card
Meer>>>

Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
Each AT-CV10x series Media Converter line card features a 100T twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair port has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet). The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) when connected to an Ethernet or Fast Ethernet device. They operate in full or half-duplex mode, and allow you to build an affordable network, avoiding the cost of terminatiang fiber cables. The AT-CV102/1 has a single mode fiber SC connector and a maximum operating distance of 15km.
Korte samenvatting Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card, 100 Mbit/s, 100TX, 100FX, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, 1020000 uur
Lange samenvatting Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter :

Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100TX, 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 1020000 uur. Typisch stroomverbruik: 5,7 W. Veiligheid: UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), EN60825, Certificering: EN55024

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis 100TX, 100FX (SC) 15km Converteon™ line card 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
100 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
100TX, 100FX
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik *
15000 m
Golflengte *
1310 nm
Mean time between failures (MTBF)
Dit is een gemiddelde, dat wil zeggen dat sommige apparaten korter en andere langer dan deze tijd mee zullen gaan.
1020000 uur
Design
LED-indicatoren
Yes
Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
5,7 W
Beheerfuncties
Hot-swap
Yes
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf
0 - 3048 m
Certificaten
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), EN60825
Certificering
EN55024
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
270 g
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
22 x 73 x 130 mm
Aansluiting(en)
SC
Full duplex
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Ja
Elektromagnetische emissie
FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
X