Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-CM2K0S
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 17797
Deze statistiek is gebaseerd op de 71929 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 70257 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 09:47:06
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter

10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card
Meer>>>

Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter.
The AT-CM2K0S has one gigabit copper (RJ-45) port and one 1000X SFP port that can support fiber optic SFPs. This port can be populated with:
- Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).
- Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles).
- Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles).
Korte samenvatting Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card, Bedraad, 880000 uur, 6,8 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 5 - 90 procent
Lange samenvatting Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter :

Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 880000 uur. Typisch stroomverbruik: 6,8 W. Veiligheid: UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), Certificering: EN55024 . Gewicht: 540 g

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis 10/100/1000T to 1000X SFP Converteon Line Card netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Mean time between failures (MTBF)
Dit is een gemiddelde, dat wil zeggen dat sommige apparaten korter en andere langer dan deze tijd mee zullen gaan.
880000 uur
Design
LED-indicatoren
Yes
Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
6,8 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 90 procent
Eisen aan de omgeving
Luchtvochtigheid bij opslag
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf
0 - 3048 m
Certificaten
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV)
Certificering
EN55024
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
540 g
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
22 x 73 x 130 mm
Interface
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.
FO, Gigabit Ethernet
Aansluiting(en)
RJ-45
MAC-adrestabel
8000 entries
Elektromagnetische emissie
FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
Merk Beeld Artikelcode product Voorraad Prijs vanaf
Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter
(show image)
990-001201-00 AT-SPSX EUR 43,11
(excl. VAT)
EUR 51,73 (incl. VAT)
Allied Telesis AT-SPLX10 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter Allied Telesis AT-SPLX10 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
(show image)
990-001197-00 AT-SPLX10 EUR 69,66
(excl. VAT)
EUR 83,59 (incl. VAT)
X