Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-CM212A/1
Categorie
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 10863
Deze statistiek is gebaseerd op de 71089 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 69428 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 12:13:58
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km
Meer>>>

Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
Each AT-CM2xx series media and rate converter line card features a 10/100TX twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair port has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) when connected to either an Ethernet or Fast Ethernet device. Depending on the model, the media and rate converter line cards 100FX Port can operate in multimode or single-mode fiber over various distances up to 40km.The range support both dual fiber pair transmission, and single fiber transmission, allowing network administrators to build highly cost-effective network, when considering the costs of terminating fiber cables.These cards can operate at half and full-duplex.
Korte samenvatting Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km, 100 Mbit/s, 10/100TX, 100FX, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, 1200000 uur
Lange samenvatting Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter :

Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100TX, 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 1200000 uur. Typisch stroomverbruik: 9 W. Veiligheid: UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), EN60825, Certificering: EN55024 UL60950-1 (cULus) EN60950-1 (TUV) CAN/CSA C22.2 No. 60950-1

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis 10/100TX, 100FX (SC,SM) SMF media & rate converter line card w/ OAM, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) *
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
100 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
10/100TX, 100FX
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik *
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
15000 m
Golflengte *
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
1310 nm
Mean time between failures (MTBF)
Dit is een gemiddelde, dat wil zeggen dat sommige apparaten korter en andere langer dan deze tijd mee zullen gaan.
1200000 uur
Design
LED-indicatoren
Yes
Energie
Typisch stroomverbruik
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.
9 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 40°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-25 - 70°C
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf
0 - 3048 m
Certificaten
Certificering
EN55024
UL60950-1 (cULus)
EN60950-1 (TUV)
CAN/CSA C22.2 No. 60950-1
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), EN60825
Gewicht en omvang
Gewicht
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.
270 g
Overige specificaties
Full duplex
Een full-duplex-systeem staat tweewegcommunicatie toe en - in tegenstelling tot half-duplex, staat toe dat dit gelijktijdig gebeurt.
Yes
Afmetingen (BxDxH)
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.
22 x 73 x 130 mm
Stroomvoorziening
De stroomvoorziening die het apparaat nodig heeft.
3.3/5VDC
Aansluiting(en)
SC/SM
Voldoet aan industriestandaarden
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.
IEEE 802.3ah
Elektromagnetische emissie
FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
X