Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent

X
Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
100BaseFX single mode module - 15km
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-A45/SC-SM15
Categorie
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 16 dec 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 22540
Deze statistiek is gebaseerd op de 70105 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 16-12-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68453 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:41:44
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: 5 Years
Lange productnaam Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent

100BaseFX single mode module - 15km
Meer>>>

Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent

De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent.
This expansion module provide optional uplink ports for the 8000 series, 8500 series and 8600 series. It is designed for the one or two expansion slots on the front of the 10/100 switches. It offers flexibility in building or expanding your network.

-SC connector type.
-100base-FX.
-Single mode fiber up to 15km (9.3mi).
-Hot-swappable / Removeable.
Korte samenvatting Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km, Bedraad, 100Base-FX, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C, 0 - 3048 m
Lange samenvatting Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent :

Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis 100BaseFX single mode module - 15km Intern switchcomponent, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
100Base-FX
Technische details
Intern
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Yes
Eisen aan de omgeving
Hoogte, in bedrijf
0 - 3048 m
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-20 - 80°C
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 40°C
Land Distributor
Nederland 2 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
X