Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent

X
so Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Uplink module with 1 GBIC bay
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-A42-00
Categorie
A network switch is a computer networking device that links network segments or network devices. The term commonly refers to a multi-port network bridge that processes and routes data at the data link layer (layer 2) of the OSI model. Switches that additionally process data at the network layer (layer 3) and above are often called layer-3 switches or multilayer switches. A network switch is made up of network switch components.
switchcomponenten
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 19 feb 2007
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 13851
Deze statistiek is gebaseerd op de 72699 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 19-02-07 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 71014 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 30 mrt 2017 09:53:54
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Lange productnaam Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent :
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent

Uplink module with 1 GBIC bay
Meer>>>

Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent.
For use with Rapier and 8700 series Layer 3 switches.

-Gigabit fiber.
-Gigabit fiber long haul.
-Auto-negotiating Gigabit copper.
-Fast Ethernet fiber (singlemode fiber & muti-mode fiber).
-Flexible, hot-swappable GBIC.
-Interoperable with Rapier i, Rapier G6, Rapier G6F & 8700XL switches.
-LED status indicators.
-Compact size.
Korte samenvatting Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent:
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay, 1 Gbit/s, Bedraad, 1000X, Zilver, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C
Lange samenvatting Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent :

Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 1000X. Kleur van het product: Zilver

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis Uplink module with 1 GBIC bay Intern 1Gbit/s switchcomponent, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Netwerk
Overdrachtssnelheid
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
1 Gbit/s
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
1000X
Kleur
Kleur van het product
Zilver
Technische details
Intern
Het apparaat is ingebouwd of moet ingebouwd worden (Ja/Nee). Nee, betekent dat het een extern apparaat is dat u vaak draadloos of anders met een stekkertje kunt aansluiten.
Yes
Certificaten
Elektromagnetische emissie
EN55022 A, FCC A, VCCI A
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Land Distributor
Nederland 1 distributor(s)
X