X

Icecat the open catalog

Vergelijk dit
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
Allied Telesis
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC)
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
AT-A40/SC
Categorie :
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
netwerk media converters
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door Allied Telesis: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 08 feb 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Info aangepast op: 02 dec 2016 11:13:42
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Productraadplegingen: 9258
Deze statistiek is gebaseerd op de 64747 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 08-02-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 63045 gratis Open Icecat-gebruikers.
Lange productnaam Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC):
De korte redactionele beschrijving van Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC)
Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC)

Marketingtekst Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC)

:
De officiële marketingtekst vanuit de fabrikant voor Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC).
Uplink Flexibility
Uplink modules provide a flexible range of
interface options, including Gigabit copper, Fast
Ethernet fiber, and Gigabit fiber. This flexibility
allows Rapier L3 switches to span a wide variety
of network topologies and physical media.
Uplink modules can be changed or replaced to
meet changing network requirements, reducing
backup inventory costs.
Korte samenvatting Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC):
Deze korte samenvatting van de Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC)-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC), 100FX, Bedraad, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 5 - 95 procent, UL, cUL, TUV
Lange samenvatting Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC):
Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC), gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.
Allied Telesis Fast Ethernet multimode fiber uplink, (SC). Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: UL, cUL, TUV, Certificering: EN55024 UL 60950, CAN/CSA-C22.2 NO. 60950-00, EN60950. Datalink-protocollen: Fast Ethernet, Aansluiting(en): SC
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)*
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.
100 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type
100FX
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:\ndraadloos\nmet draad
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik*
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
2000 m
Golflengte*
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
1310 nm
Design
LED-indicatoren
Yes
Beheerfuncties
Hot-swap
Yes
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 40°C
Temperatuur bij opslag
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-25 - 70°C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.
5 - 95 procent
Certificaten
Certificering
EN55024
UL 60950, CAN/CSA-C22.2
NO. 60950-00, EN60950
Veiligheid
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified
UL, cUL, TUV
Overige specificaties
Datalink-protocollen
Een protocol is een taal of standaard die computers of andere apparatuur gebruiken om met elkaar te communiceren.
Fast Ethernet
Aansluiting(en)
SC
Elektromagnetische emissie
EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A
Merk
Beeld
Artikelcode
product
Voorraad
Prijs vanaf
Allied Telesis 100FX singlemode fiber uplink, (SC)
Allied Telesis 100FX singlemode fiber uplink, (SC)
(show image)
We tonen hier uitsluitend de productafbeeldingen van merken die participeren in Open Icecat (sponsoren), aangezien er auteursrechten op productafbeeldingen kunnen rusten. Icecat kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van de noodzakelijke toestemming of bij het implementeren van het Digital Rights Management-beleid van een merk. Login om alle productspecs te bekijken of vraag een Full Icecat abonnement aan om alle productspecs te kunnen downloaden.
AT-A41/SC
 —