Kies land:
Kies taal:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700

X
Merk:
Het algemene handelsmerk van een fabrikant zoals afgebeeld op producten van de fabrikant. Een fabrikant kan meerdere merknamen hanteren. Sommige fabrikanten licenseren hun merknamen aan andere producenten.
3com
Productnaam:
Productnaam is een merks product identificatie, vaak een modelnaam, maar niet geheel uniek. Verschillende productvarianten kunnen dezelfde productnaam delen. Productnaam is een belangrijk onderdeel van de producttitel zoals weergegeven op iedere productdatasheet.
Module 20xGENet SFP f Switch 7700
Artikelcode :
De unieke code welke een merk hanteert voor een product. Meerdere productcodes kunnen gelinkt worden aan een product-datasheet wanneer de specificaties identiek zijn. We mappen foute codes die we tegenkomen weg, en soms ook logistieke variaties.
3C16862
Categorie
Een switch is een apparaat waarmee u een aantal computers met een netwerkkaart op elkaar aan kunt sluiten en zo een lokaal netwerk (Local Area Network) vormen. Zo kunt u bijvoorbeeld printers en schijfruimte delen met uw hele huis of kantoor.
netwerk-switches
Datasheetkwaliteit: aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat
De kwaliteit van een product datasheet kent verschillende niveaus:
alleen logistieke data geïmporteerd: we hebben alleen basisdata geïmporteerd van een leverancier, een data-sheet is nog niet toegevoegd door een editor.
aangemaakt door 3com: een datasheet is geïmporteerd vanuit een officiële bron van een fabrikant, maar de datasheet is nog niet gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
aangemaakt/gestandaardiseerd door Icecat: de datasheet is aangemaakt of gestandaardiseerd door een Icecat-editor.
In Icecat sinds: 02 jul 2005
De datum waarop Icecat voor de eerste keer het product op de markt aantrof.
Productraadplegingen: 13008
Deze statistiek is gebaseerd op de 69975 gebruikende ecommerce sites (eshops, distributeurs, vergelijkers, ecommerce ASPs, inkoopsystemen, enz.) die deze Icecat data-sheet kunnen downloaden sinds 02-07-05 Uitsluitend productdata van sponsoren is opgenomen in de gratis Open Icecat contentdistributie zoals gebruikt door 68306 gratis Open Icecat-gebruikers.
Info aangepast op: 29 mrt 2017 11:18:48
De datum van laatste wijziging van deze product-datasheet in Icecat.
Garantie: Local Layer 2 switching at 40Gbps between ports on the same module

Each module added to a chassis increases total switch performance; for example, six of these modules, when added to a Switch 7700 7-Slot or 8-Slot chassis, provides 240Gbps switching performance

SFP interfaces for multi-mode fiber and copper connections.

Interface transmission rates: 1Gbps (full duplex).

Supports IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q.
Lange productnaam 3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700 :
De korte redactionele beschrijving van 3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700

Module 20xGENet SFP f Switch 7700
Meer>>>
Korte samenvatting 3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700:
Deze korte samenvatting van de 3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700-datasheet is automatisch gegenereerd en combineert de producttitel met de eerste zes belangrijkste specs.
3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700, 1 Gbit/s
Lange samenvatting 3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700 :

3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700. Max. overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s

Dit is de automatisch gegenereerde lange samenvatting van 3com Module 20xGENet SFP f Switch 7700, gebaseerd op de eerste drie specs van de eerste vijf spec-groepen.

Bedankt voor dat u een datasheet compleet laat maken door Icecat.

Uw datasheet zal binnen een paar dagen compleet gemaakt worden.

Geen informatie beschikbaar over Specs Login or signup for Full Icecat to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.